Zažite romantický večer v našom wellness a odnesiete si zo sebou nezabudnuteľný zážitok. Relaxujte s hudbou prírody pod hviezdnou oblohou a zurčiacim vodopádom, sauna lieči telo aj dušu oddýchnete si a budete mať ľahký spánok ako nikdy predtým. Naša sauna je s atraktívnym osvetlením koloroterapia, môžte si zvoliť farbu a už len zľahka vnímať ako vaše telo naberá životnú energiu. Aromaterapia prečistí dýchacie cesty, veľký výber vôní.

Liečebná procedúra v americkej kapsule SlimLine POD DELUXE....wellness ako v najznámejších svetových hoteloch!! Toto zažijete u nás...

Wellness Made in USA 

logo Sybaritic

SlimLine Pod Deluxe je najnovšia a technologicky najvyspelejšia multifunkčná sauna kapsula na svete, ktorá kombinuje špičkové lekárske a kúpeľné technológie v jednom luxusnom a plne vybavenom systéme.

slim sauna sybaritic

 

Táto jedinečná technológia, spája infračervené žiarenie, suché teplo, vibračné masážne lôžko, aromaterapiu, audioterapiou a intenzívne LED svetlo pre tvár v jednej procedúre a tým stimuluje prirodzené regeneračné procesy v tele, ktoré urýchľujú detoxikáciu organizmu, úbytok hmotnosti, tvarovanie postavy, omladenie a tonizáciu pleti , relaxáciu a uvoľnenie svalov.

sauna POD Deluxe Sybaritic

SlimLine POD obsahuje systém LED pre celé telo a tvár. Zmierňuje starnúcej príznaky, zlepšuje štruktúru kože, farbu pleti a pomáha obnove buniek. Infračervené žiarenie dosahuje optimálne výsledky vďaka rozmiestneniu do rôznych vlnových dĺžok.

 

Vďaka jednotlivým funkciám SlimLine POD značne zvyšuje účinnosť profesionálnych prípravkov a dochádza k spríjemneniu kozmetických ošetrení, ako sú bahenné zábaly, masky a vďaka obličejovému LED svetlu pomáha umocňovať všetka kozmetická ošetrenie tváre. SlimLine OXI POD DELUXE poskytuje dokonale vyhrievané prostredie pre tento druh ošetrenia. Prístroj tiež udržiava požadovanú tepelnú úroveň po celú dobu trvania ošetrenia, čo vedie k efektívnemu konečnému výsledku a zaisťuje maximálne pohodlie klienta. Video si môžete pozrieť tu SlimLine OXI POD DELUXE

saunapod

Koloroterapia 

 • Červená dodáva silu

Červená farba oživuje a dodáva odvahu. Je to farba energie, ohňa a aktivity. Zrýchľuje dych a metabolizmus, zvyšuje tlak a svalové napätie. Pôsobí priaznivo pri chudokrvnosti, astme a kašli. Všeobecne symbolizuje vášeň a prebúdza ju v ženách i v mužoch. Rozprúdi sexualitu, kreativitu, otvára oči a ukazuje reálny stav vecí. Ľudia, ktorí majú na sebe veľa červenej, sú dominantní, drsní a podozrievaví. Červená sa doporučuje pri zápche a žalúdočných problémoch, hemoroidoch a pri nadváhe.

 • Oranžová je farba energie

Hovorí sa, že pôsobí ako magnet, ktorý vám pritiahne úspech, radosť a spokojnosť. Okolie ju vníma mimoriadne pozitívne. Oranžová pomáha lepšie pochopiť problémy a vyrovnať sa s nimi. Je to bomba na depresiu, nespokojnosť a pesimizmus. Pôsobí skvele na trávenie, využíva sa pri liečbe anorexie, pretože vyvoláva chuť k jedlu. Prekrvuje telo, podporuje plodnosť, obnovuje sexuálnu silu a dodáva sebavedomie. 

 • Žltá pôsobí na intelekt

Žltá farba pôsobí priamo na nervovú sústavu a vôľu presadiť sa. Je to energia Slnka, ktorá pomáha realizovať sa, vyvoláva túžbu učiť sa a poznávať nové veci. Je ideálna do pracovne, pretože pôsobí proti letargii a apatii. V tele zlepšuje metabolizmus a odstraňuje choroby lymfatického systému, vylaďuje vnútorné orgány. Doporučuje sa pri psychických problémoch, bulímii, anorexii i závislosti na drogách. Jej výnimočné vibrácie pomáhajú pri syndróme vyhorenia.  

 • Zelená harmonizuje

Považuje sa za farbu prírody, ktorá sa v terapii používa skutočne často. Upokojuje a vylaďuje. Pomáha objavovať zmysel života. Má neutrálny náboj, preto zmierňuje pocity závisti a žiarlivosti. Každému, kto sa nedokáže alebo nemôže rozhodnúť, pomôže nájsť ideálne riešenie a orientovať sa v reálnom živote. Zmierňuje napätie a uľahčuje voľbu. Zelená podporuje pamäť, tvorivosť a znižuje bolesť. Pomáha pri bronchitíde, virózach, dráždivom kašli a detoxikácii organizmu. Upokojuje a pomáha relaxovať. 

 • Modrá je farba nekonečna

Považuje sa za farbu pokoja a harmónie. Posilňuje koncentráciu a odbúrava bloky pri komunikácii. Funguje skvele aj pri nervozite a pocite zmätku. Zaháňa strach a temné myšlienky. Hodí sa do obývačky a detskej izbe. Je dobrá pri zápaloch, astme, bolestiach hlavy a migrénach, poruchách štítnej žľazy, sluchu, depresiách zo straty niekoho blízkeho. 

 • Fialová je tajomná

Meditácia, uvoľnenie a pokoj patria medzi najdôležitejšie vlastnosti fialovej. Podporuje záujem o seba i okolie, odhaľuje utajený potenciál a rozjasňuje myseľ. Súvisí s fantáziou, predstavivosťou, ale aj intuíciou. Upokojuje a zaháňa smútok, rozvíja psychiku, uvoľňuje svalstvo. Je výborná po operáciách a pri naberaní stratených síl. Vyrovnáva hormonálnu hladinu a pomáha zmierňovať prechladnutie. 

1 hod. parná, fínska sauna , hviezdne nebo, vodopád - cena 25 Eur/hod (max. pre 4-5 osôb)

Veľký výber masáží :

 • chrbát 20 min. 15 Eur/osoba
 • chrbát a šija 30 min  14 Eur /osoba
 • dolné končatiny 30min  14 Eur/osoba
 • tvár 15 min. 10 Eur
 • Klasická kompletná masáž:
 • šija, chrbát, nohy 60min - 25 Eur
 • reflexná masáž chodidiel 20 min. - 12 Eur
 • manuálna lymfodrenáž 60 min. - 25 Eur                                                                                                                                                                                                          

Aromaterapia 

Jedna z metód prírodnej medicíny je aromaterapia, ktorá aplikáciou silíc (éterických olejov) lieči rôzne ochorenia. Éterické oleje sú vonné látky, ktoré sa nachádzajú v rôznych častiach rastlín (kvetoch, plodoch, listoch, kôre, koreňoch) ako drobné olejové kvapôčky. Sú charakteristickým znakom rastliny, prestavujú jej esenciu-vôňu. Získavajú sa z čerstvých rastlín destiláciou vodnou parou, lisovaním alebo extrakciou. K terapeutickým účelom je vhodné používať kvalitné 100% čisté alebo označované ako pravé éterické oleje. Vzhľadom k vysokej koncentrácii je potrebné dávkovať oleje po kvapkách.

Éterické oleje s ktorými sa naparujete v našej saune - eukaliptus, jedľa, citrus, lesná zmes a iné.

sauna vo farbáchsauna vo farbáchrelax a osvieženierelax pod hviezdnou oblohou

 

Osvieženie máte pripravené v našom minibare, ponúkame široký výber nápojov. A nakoniec? Môžte si vychutnať masáž celého tela!

 alt

Vírivky Master Spas - Made in USA

IMG 4420

IMG 4449

IMG 4450

 

 

         

e-max.it: your social media marketing partner